Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

“I co dalej? 2.0” – projekt, który pomógł tysiącom osób!

Projekt realizowany w ramach olimpiady “Zwolnieni z Teorii” w II Liceum Ogólnokształcącym podsumowuje swoje działania.

Nasz projekt już drugi rok z rzędu skupił się na problemie społecznym dotyczącym kierunków kształcenia i wykonywanej pracy. Wiele osób szczególnie uczniów i studentów w dzisiejszym świecie ma problem z odnalezieniem własnej ścieżki życiowej i często nie wiedzą do końca co chcą robić w przyszłości dlatego pomogłyśmy im w poznaniu różnych kierunków szkół średnich, studiów i przybliżyłyśmy pracę w danych zawodach.
Oto, co udało się nam zdziałać:

  • na Instagramie dodawałyśmy posty o różnych kierunkach studiów,a także wywiady ze studentami i absolwentami różnych uczelni
  • na naszym Tik Toku oraz YouTubie tworzyłyśmy filmiki pomocne dla osób wybierających dalszą ścieżkę życiową
  • stworzyłyśmy własną stronę internetową
  • dzięki współpracy z drukarniami w Dębicy wydrukowaliśmy plakaty, wizytówki oraz gadżety reklamowe
  • zorganizowałyśmy zbiórkę charytatywną dla dzieci z Domu Dziecka w Dębicy
  • wzięliśmy udział w programie mentoringowym firmy Allegro oraz programie partnerskim Pracuj.pl

Nasz projekt dociera do średnio 25 tys.osób miesięcznie, co daje nam dużą motywację do działania.
Mimo, że X edycja olimpiady powoli się kończy, my nie przestajemy działać i pomagać w wyborze dalszej ścieżki życiowej!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.