Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Świeżo, smacznie i z lokalnych produktów. Do tego kompot gratis! Bar Bistro „Zakątek smaku” zaprasza!

Ziemniaki są od gospodarza z Róży, mięso i wędliny od lokalnych dostawców, warzywa i owoce z dębickiego targu. W Barze Bistro „Zakątek Smaku” stawiają na jakość i regionalne produkty, a nie jest tajemnicą, że produkty od okolicznych rolników są znakomitej jakości. Nic dziwnego, że dania tutaj smakują wyśmienicie, a do obiadu kompot jest codzienne gratis! Smaczny domowy obiad można tu zjeść już za nieco ponad dwadzieścia złotych.

Danie z tradycyjnym schabowym, ziemniaczkami z koperkiem i młodą kapustą budzi podziw od pierwszego wejrzenia. Kotlet usmażony „na chrupko” ziemniaki posypane świeżym koperkiem, no i ta kapusta. Jak to wygląda i pachnie! A jak smakuje!

W dębickim Barze Bistro „Zakątek Smaku” jakość jest stawiana na pierwszym miejscu. Produkty zanim trafią na stół są bardzo rygorystycznie sprawdzane. Ziemniaki są zawsze gotowane na bieżąco, świeże mięso i wędliny są dostarczane codziennie rano. To samo dotyczy warzyw i owoców. Wszystkie dania są przygotowywane tuż po zamówieniu, niemalże na oczach konsumenta.

Specjalnością Baru są tradycyjne dania kuchni polskiej. Placek po węgiersku – mimo nazwy – już od dawna wszedł, do kanonu naszych narodowych potraw więc również w „Zakątku Smaku” można go zamówić. Podobnie jak mielone, rosół i oczywiście pierogi.

Latem i jesienią w karcie królują pierogi z owocami. Truskawki, borówki, śliwki czy pierogi z serem na słodko. Porcja składająca się z 16 sztuk kosztuje 16 zł. W ofercie są również pierogi ruskie, z mięsem czy kapustą oraz ostatnia nowość pierogi ze szpinakiem i serem. Wszystkie są robione ręcznie, na bieżąco lepione i gotowane. Smakują jak u babci na wsi, omaszczone świeżym masełkiem. Pierwszy kęs przypomina dzieciństwo, gdy babcia nakładała na talerze gorące pierogi wyjęte prosto z wody. Tak kiedyś smakowały wakacje!
To właśnie takie smaki oferuje swoim Klientom „Zaułek Smaku”. Domowe, świeże, tanie. Przygotowane z produktów od gospodarza z sąsiedztwa. A wszystko to w centrum Dębicy, kilkadziesiąt metrów od Rynku.

Bar Bistro „Zakątek Smaku” mieści się w Dębicy w dawnym lokalu „U Czapli”, gdzie wcześniej znajdowała się także pizzeria „Da Grasso”. Czynny jest codziennie od godziny 10.00 do 17.00. Wnętrze jest bardzo przytulne i schludne. W godzinach 12.00 do 17.00 realizowane są dostawy na telefon. Na terenie Dębicy dowóz jest gratis!

Bar Bistro „Zakątek Smaku” mieści się w centrum Dębicy, kilkadziesiąt metrów od Rynku, naprzeciw wejścia do „Manhatanu”

W lokalu można również zorganizować imprezy okolicznościowe: komunie, urodziny czy 18-tki – do 30 osób.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.