Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Karol Krasoń jest jednym z najlepszych fizyków w Polsce

Do tej pory nie udało się to ani Albertowi Einsteinowi, ani Marii Skłodowskiej-Curie. Uczeń II LO w Dębicy, Karol Krasoń z klasy 3A zdobył tytuł finalisty jednej z najbardziej prestiżowych i najtrudniejszych olimpiad przedmiotowych w naszym kraju – LXXIII Olimpiady Fizycznej. Warto nadmienić, że drugi rok z rzędu mamy finalistę tej olimpiady, a Karol uzyskał w tym roku także tytuł finalisty w równie prestiżowej Olimpiadzie Matematycznej. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.