Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wielki sukces dziewcząt z II LO w Dębicy!

Na obiektach dębickiego MOSiR-u odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. Sztafeta dziewcząt z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy potwierdziła wysoką formę i pewnie zwyciężyła.

Mistrzyniami Województwa zostały: Natalia Szopa, Gabriela Kozioł, Martyna Maźnicka, Martyna Pazdyk, Zuzanna Zygmunt i Hanna Zołotar.
Indywidualnie mistrzynią województwa została Natalia Szopa zwyciężając na dystansie 50m stylem dowolnym.

Źródło: II LO w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.