21-latek jechał nocą przez Dębicę 130 km/h. 7 kierujących straciło prawa jazdy za zbyt szybką jazdę

Policjanci z dębickiej drogówki, podczas ubiegłego weekendu zatrzymali 7 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Wszyscy stracili możliwość kierowania pojazdami na trzy miesiące.

Podczas ubiegłego weekendu, funkcjonariusze z dębickiego wydziału ruchu drogowego kontrolowali prędkość kierujących na drogach powiatu dębickiego i strzyżowskiego. Skutecznie hamowali tych, którzy zbyt szybko podróżowali.

Tylko w ciągu dwóch dni, na drogach w Dębicy, Pustkowie, Bielowych oraz Glinika Górnego, ujawnili 7 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. 

Niechlubnym rekordzistą pod względem wysokości mandatu został kierujący osobowym fiatem, 26-letni mieszkaniec Klęczan. Mężczyzna przekroczył prędkość w warunkach recydywy. Za jazdę z prędkością 101 km/h, policjanci nałożyli na niego mandat w kwocie 3000 zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych.

„Rekordzistą prędkości” został 21-letni mieszkaniec Niedźwiady, który mercedesem w środku sobotniej nocy jechał przez Dębicę 130 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł oraz 15 punktami karnymi.

Wysokie mandaty i punkty karne, to nie jedyne konsekwencje, z którymi musieli zmierzyć się kierowcy. Dodatkowo, policjanci każdemu z nich zatrzymali  prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.