Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Konie wpadły kopytami do Fiata. Trzy osoby ranne.

Open-cos tamTo co prawda nie wydarzyło się w Dębicy czy naszym regionie, ale ponieważ coraz częściej i u nas poruszają się pojazdy konne zamieszczamy te informacje na naszym portalu.
W minioną niedzielę 27 lipca w miejscowości Lubasz, w późnych godzinach wieczornych kierujący pojazdem marki Audi mieszkaniec miejscowości Skrzynka jadąc od strony miejscowości Delastowice z niewiadomych przyczyn uderzył w tylną część bryczki poruszającej się w kierunku miejscowości Szczucin. W wyniku zderzenia zaprzęg wpadł do przydrożnego rowu. Bryczką poruszało się trzech mieszkańców miejscowości Łęka Szczucińska, którzy w wyniku zdarzenia trafili z ciężkimi obrażeniami do dąbrowskiego szpitala.
Konsekwencją tego zdarzenia było kolejne wywołane przez konie, które zerwały się z zaprzęgu. Biegnąc w tym samym kierunku konie wpadły na jadący z przeciwka samochód marki Fiat i przednimi kopytami wbiły się do wnętrza pojazdu przez przednią szybę spychając go do rowu. Następnie konie uwolniły się z pojazdu i stały w jego pobliżu. Podczas wykonywania czynności na miejscu wypadku policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Fiat mieszkaniec miejscowości Radwan ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami oraz miał już wcześniej zatrzymany przez policjantów dowód rejestracyjny. Kierowcy wszystkich pojazdów byli trzeźwi.
Policja prowadzi w tej sprawie czynności w postępowaniu przygotowawczym, które dopiero wyjaśnią jaka była dokładnie przyczyna zaistniałego wypadku drogowego

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.