Previous
Next
Previous
Next

Liceum w Kleciach zaprasza absolwentów szkół zawodowych

klecieDyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku zaprasza absolwentów zasadniczych szkół zawodowych do podjęcia nauki w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w roku szkolnym 2014/2015.
Zajęcia odbywać się będą w systemie stacjonarnym, czyli trzy razy w tygodniu w godzinach wieczornych. Nauka trwa 2 lata i jest bezpłatna.
Celem kształcenia w liceum jest przygotowanie do matury, ale jej zdawanie nie jest warunkiem ukończenia szkoły, czyli uzyskania wykształcenia średniego.
Podania należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół w Kleciach do dnia 19 sierpnia 2014r.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 14 6830321 oraz na stronie internetowej szkoły: www.zsbrzostek.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.