Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mistrzowie Hiszpanii w tańcach latynoamerykańskich

latynoMistrzostwa Hiszpanii odbyły się 29 czerwca 2014 w Elche koło Alicante. Startowało w nich 48 par, ale polsko-hiszpańska para tancerzy nie pozostawiła żadnych złudzeń. Była najlepsza i bezkonkurencyjna. Alina Nowak i Edgar Marcos otrzymali najwyższe noty.
Alina pochodzi z Pustkowa – Osiedla. Obecnie mieszka w Hiszpanii , ale także we Włoszech gdzie wspólnie z Edgarem ćwiczą pod okiem najlepszych światowych trenerów. Alina jest półfinalistką Mistrzostw Świata i jako para taneczna plasują się w pierwszej DZIESIĄTCE najlepszych par europejskich.
Alina w tym roku ukończyła Wyższą Szkołę Trenerów Sportu w Warszawie i tym samym uzyskała uprawnienia trenerskie. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 9 lat i jak sama wspomina ta pasja zmieniła jej życie raz na zawsze.
Jej marzeniem jest reprezentować Polskę i mieć tyle czasu, by przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać rodzinne strony i przyjaciół, których pozostawiła w Polsce.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.