Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Innowacyjne, bezdotykowe dozowniki do mydła to coraz częściej wybierane rozwiązanie

Powszechnie obowiązujące przepisy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy nakładają na wszystkie miejsca użytku publicznego zapewnienie środków higienicznych. Jednym z takich przedmiotów jest dozownik na mydło. Nie wyobrażamy sobie bez niego publicznych toalet! W końcu utrzymanie czystości jest jedną z najważniejszych czynności wpływającej na nasze zdrowie. Rozwój technologii przyczynił się do powstania bezdotykowych dozowników na mydło. Koniec z kostkami mydła dotykanymi przez setki osób! Przeczytaj niniejszy artykuł i poznaj główne zalety bezdotykowego dozownika na mydło.

Dowiedz się dlaczego bezdotykowy dozownik na mydło to produkt jakiego potrzebujesz
Główną funkcją dozownika mydła, jak powszechnie wiadomo, jest nic innego jak dostarczanie wszystkim osobom środka higienicznego. Na rynku można spotkać wiele takich produktów ale, czy wiesz jak wybrać ten najlepszy i na co zwrócić uwagę? Do wyboru masz dozowniki stojące lub wiszące. Sam decydujesz, który sposób montażu najbardziej Ci odpowiada. Kolejną kwestią jest pojemność proponowanych produktów. Oczywiście zależy to od tego, gdzie dozownik będzie wykorzystywany. Jeśli zamierzasz stosować go w miejscach publicznych, gdzie dużo osób będzie z niego korzystać zalecamy wybranie większej pojemności ok. 1 litr. Do użytku domowego znacznie lepszym rozwiązaniem będą dozowniki o mniejszej pojemności – 300 i 400 ml. Ostatnią ważną kwestią jest design. Szeroka oferta dozowników pozwala na wybranie takiego, który idealnie wpasuje się do wnętrza. Dlaczego jest to ważne? To, że w domu, chcemy mieć wszystko idealnie pasujące do siebie jest jasne, ale musisz wiedzieć, że w miejscach publicznych, nawet takich jak stacje benzynowe klienci zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły!

Dlaczego bezdotykowe dozowniki są najlepsze na rynku? Poznaj ich zalety
Produkty te są niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem! Ich technologia oparta jest na podawaniu optymalnej ilości mydła, wystarczającej do umycia rąk. Jest to ochrona przed zbyt szybkim skończeniem się środka czystości szczególnie w miejscach użytku publicznego. Bezdotykowy dozownik do mydła zwiększa higienę. Użytkownik nie musi dotykać pompki, wystarczy podsunąć rękę pod czujnik, aby pobrać odpowiednią ilość mydła. Eliminuje to ryzyko przenoszenia bakterii i zanieczyszczeń. Firma Elis dokłada wszelkich starań, aby swoim klientom dostarczać wysokiej jakości produkty zapewniające komfort użytkowania. Do wyboru masz szeroką ofertę innowacyjnego sprzętu. Niezawodność bezdotykowych dozowników do mydła sprawi, że produkt będzie służył przez długi czas. Zadbaj o wyposażenie łazienek lub kuchni w profesjonalne i bezdotykowe dozowniki do mydła!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.