Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na „Zieleniaku” wprowadzą udogodnienia dla niepełnosprawnych

Specjalne stoły targowe dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami mają stanąć na dębickim zieleniaku. Pomysł ma zostać sfinansowany przez grantodawców w ramach projektu „Inkubator Włączenia Społecznego”.

Miasto Dębica znalazł się w gronie 10 beneficjentów programu realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego oraz Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.

W ramach innowacji na dębickim targowisku umieszczone zostaną stoły, które będą dostosowane do osób ze specjalnymi potrzebami.

– To oryginalny pomysł, który zostanie przetestowany w naszym mieście. Jeśli projekt się sprawdzi, będzie rekomendowany do upowszechnienia w skali całego kraju – tłumaczy Maciej Małozięć, zastępca burmistrza.

Inkubator Włączenia Społecznego ma na celu opracowanie, testowanie i upowszechnienie nowych pomysłów, które pozwolą na szybsze, skuteczniejsze i bardziej wydajne rozwiązanie problemów społecznych w Polsce związanych z wykluczeniem społecznym.

Specjalny stół targowy dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościmi ma staną w Dębicy jeszcze w tym roku.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.