Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dwieście lat dla Pani Wandy Papugi z Dębicy

Dzisiaj swoje setne urodziny świętuje Wanda Papuga z Dębicy. Z tej okazji poza rodziną, życzenia jubilatce złożył zastępca burmistrza Maciej Małozięć w towarzystwie Bernadetty Rusin i Beaty Więcek kierownictwa Urzędu Stanu Cywilnego.

Pani Wanda  urodziła się 18 lutego 1922 roku w Nagoszynie. Po wojnie wspólnie z mężem zamieszkała w Dębicy. Małżeństwo doczekało się dwóch synów i córki.  Dostojna Jubilatka ma także dwóch wnuków. Pani Wanda mieszka obecnie z córką Krystyną. W swoim życiu zawodowym zajmowała się krawiectwem. Kiedyś bardzo lubiła tańczyć, a teraz z dużą przyjemnością śpiewa. Jej ulubionym utworem jest „Po górach, dolinach”.

Jubilatka nie kryła radości z wizyty gości i prezentu. Był czas na krótką rozmowę przy słodkim poczęstunku. Nie mogło także zabraknąć życzeń kolejnych lat w zdrowiu i jeszcze wielu powodów do uśmiechu i radości.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.