Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pierwszy rok dziecka to wyjątkowe wydarzenie wymagające oryginalnego prezentu

Roczek dziecka to niezapomniane wydarzenie zarówno dla dziecka jak i dla rodziców. Z tej okazji należy podarować niepowtarzalny prezent stanowiący za parę lat bardzo miłe wspomnienie tego pierwszego roku życia. Dużą popularnością cieszą się spersonalizowane prezenty z dedykacją lub grawerem. Mają one niezwykłą moc. Każde dziecko w późniejszym wieku będzie chciało poznać swoje pierwsze lata życia. Spersonalizowana pamiątka uczyni ten okres bardzo wyjątkowym. Postaw na niebanalne pomysły i spraw, aby twój prezent również był niezwykły!

Spersonalizowany album na roczek dziecka to skarbnica wspomnień
Ciekawym prezentem wydają się spersonalizowane albumy na zdjęcia. Zazwyczaj dzieci zaczynają pamiętać od trzeciego lub czwartego roku życia. Dalej jednak wspomnienia te są widziane jak przez mgłę. Najlepiej pamiętany jest okres przedszkolny i szkolny. Rozwój pamięci u dziecka to bardzo złożony proces. Dlaczego dziecko nie pamięta pierwszych dni życia? Głównym powodem jest rozwój mózgu skupiający się na poznawaniu otaczającego środowiska. Dopiero po rozwoju najważniejszych funkcji, dziecięcy umysł jest skłonny do zapamiętywania poszczególnych wydarzeń. Z tego względu właśnie spersonalizowany album dziecięcy jest wyjątkowym prezentem. Udokumentujesz w nim najważniejsze wydarzenia z życia dziecka – jego pierwsze kroki, czy wspólnie spędzone chwile. Taki prezent w późniejszym okresie będzie stanowił miłe wspomnienie jak wyglądały pierwsze i najważniejsze lata życia.

Wybierz prezent na roczek z dedykacją przypominającą o tym wspaniałym wydarzeniu
Wiele osób jako prezent na roczek dziecka wybiera również spersonalizowaną biżuterię. Już od wielu lat cieszy się ona dużą popularnością. Skąd jej takie niepowtarzalne znaczenie? Tutaj głównie chodzi o imię. Dla każdego z nas stanowi ono nie tylko pewnego rodzaju identyfikator ale także niesie za sobą zestaw cech. Można pokusić się o stwierdzenie, że imię oddaje naszą osobowość i tożsamość. Choć na początku malutkie dziecko nie będzie rozumiało znaczenia takiego prezentu to w późniejszym okresie będzie stanowiło dla niego niezapomnianą pamiątkę, a dodatkowo będzie mu przypominało o sile jego imienia. W sklepie Murrano znajdziesz wymarzony prezent na roczek . Do wyboru masz nie tylko spersonalizowane albumy oraz biżuterię ale również wiele innych akcesoriów. Duży wybór sprawia, że każdy znajdzie coś wpasowującego się w jego upodobania. Spersonalizowany prezent uczynisz jeszcze bardziej wyjątkowym dodając oryginalną dedykację. Spraw, aby Twoja pociecha na zawsze miała piękną pamiątkę z pierwszych urodzin.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.