Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Tropem wilczym – zapisy

Wystartowały zapisy na największy w Polsce bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowany w gminie Firlej – powiat lubartowski. Poniżej znajdą Państwo link do zapisów oraz regulamin biegu. Bieg ma symboliczny dystans 1963 metrów. Liczy się kolejność zgłoszeń. Dla 150 uczestników przewidziano pakiety startowe z koszulką i medalem.

link do zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/event/6756/strona.html

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.