Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W ciężarówce wystrzeliła opona. Utrudnienia na A-4. ZDJĘCIA

Dzisiaj przed godziną 9 rano na 474 km autostrady A4 w kierunku Tarnowa doszło do wystrzelenie przedniej lewej opony w samochodzie ciężarowym. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Rozsypana ziemia i elementy metalowe bariery energochłonnej zostały wyrzucone na przeciwny pas ruchu i uszkodziły karoserię nadjeżdżającego opla.

Utrudnienia w dalszym ciągu trwają.Po usunięciu uszkodzonej ciężarówki, pracownicy obsługi autostrady przystąpią do naprawy uszkodzonych elementów. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 16.00. Życzymy szerokości, a kierowcom jadącym tym odcinkiem A4 prosimy o zwrócenie uwagi na 474 kilometr w obu kierunkach. Na tym odcinku następuje zwężenie lewych pasów ruchu.
Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.