Previous
Next

Amfiteatr w Latoszynie imienia Krzysztofa Pendereckiego

Delegacja z gminy Dębica, na czele z wójtem Stanisławem Rokoszem gościła wczoraj w domu Elżbiety Pendereckiej, wdowy po kompozytorze prof. Krzysztofie Pendereckim. W czasie spotkania przedstawiono propozycję nadania amfiteatru w Uzdrowisku w Latoszynie imienia wybitnego dębiczanina, która została pozytywnie przyjęta przez Panią Elżbietę. Przyjęła ona zaproszenie na dalsze rozmowy do Latoszyna Zdroju.
źródło: Urząd Gminy Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.