Previous
Next

Ostatnia w tym sezonie Wyprzedaż Garażowa 30 września

Sprawdź, czy nie masz w domu niepotrzebnych rzeczy, które możesz sprzedać, zamienić lub oddać za darmo, ponieważ 30 września (sobota) w godz. 9.00-13.00 już ostatnia w tym sezonie wyprzedaż Garażowa. Zapraszamy tradycyjnie na parking między ZUS a MOSIR Dębica.

Wyprzedaż garażową organizuje Stowarzyszenie Zielona Dębica we współpracy z Miasto Dębica. Wyprzedaż ma charakter otwarty i każdy jest mile widziany — zarówno w roli wystawcy, jak i kupującego. Podczas wydarzenia każdy odpowiada za swoje stoisko wystawiennicze i porządek na nim. W razie niepogody „Wyprzedaż” będzie odwołana.
Więcej informacji i zgłoszenia przyjmują członkowie Stowarzyszenia Zielone Miasto Dębica tel. 608 098 067 lub 507 107 261

źródło: Zielona Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.