Previous
Next
Previous
Next

Pijany 46-latek wjechał volkswagenem polo w volkswagena passata

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia w Głobikówce, gdzie kierujący volkswagenem polo wjechał w jadącego z przeciwnego kierunku volkswagena passata. Okazało się, że 46-latek, siedzący za kierownicą volkswagena polo, był pijany. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 23 w Głobikówce. Zgłoszone zdarzenie drogowe dotyczyło zderzenia się samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierująca osobowym volkswagenem passatem, 21-letnia mieszkanka Januszkowic, zatrzymała pojazd na poboczu chcąc wyminąć się bezpiecznie na wąskiej drodze z jadącym z naprzeciwka volkswagenem polo. Podczas manewru wymijania kierujący polo uderzył w passata i kontynuował dalszą jazdę. Pasażer passata pobiegł za kierowcą polo i kilkaset metrów dalej wyciągnął mu kluczyki ze stacyjki. Skierowany na miejsce zdarzenia patrol policji ustalił, że sprawcą kolizji jest 46-letni mieszkaniec miejscowości Siedliska Bogusz. 

W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kierowca volkswagena polo jest pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie ponad 2,2 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji, a pojazd zabezpieczyli na policyjnym parkingu. Po zakończonych czynnościach, 46-latek został przekazany rodzinie, a za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.