Previous
Next
Previous
Next

Wieńców dożynkowych było blisko 40 – FOTOREPORTAŻ

W ostatnią niedzielę 17 września w Czarnej odbyły się dożynki powiatowe. Podczas dorocznego święta plonów zaprezentowanych zostało blisko 40 wieńców dożynkowych ze wszystkich gmin powiatu dębickiego. Msza święta w intencji rolników odprawiona została w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Czarnej. Starostami tegorocznych dożynek byli Maria Wałęga z Jaźwin i Łukasz Grzech z Przerytego Boru. Podczas imprezy przygrywała kapela „Iskierczanie” a wieczorem z koncertem wystąpił Mateusz Mijal oraz Zespół Rockowy MonoGram.

Fot. Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.