Previous
Next
Previous
Next

Region. Strażacy wydobyli ciało z rzeki z wyraźnymi znamionami śmierci

Do tragicznego znaleziska doszło w minioną sobotę w rzece Poprad. Wezwani na miejsce strażacy znaleźli w wodzie ciało z wyraźnymi znamionami śmierci. Na prośbę policji zwłoki pozostawiono w miejscu znalezienia aż do czasu przybycia służb.

„16 września o godzinie 15.26 zastępy z JRG w Krynicy Zdroju, OSP Żegiestów oraz OSP Muszyna zadysponowane zostały do działań w Żegiestowie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia rozpoczęto piesze patrolowanie linii brzegowej. Nie zauważono osoby zgłaszającej oraz zwłok w wodzie. Po weryfikacji zgłoszenia przejechano w inne miejsce gdzie z linii brzegowej widoczne było ciało w rzece. Strażacy zabezpieczeni na linie oraz w suchych skafandrach udali się w kierunku widocznego ciała.

Po dotarciu na miejsce rozpoznano pewne znamiona śmierci. Na prośbę Policji ciało pozostawiono do czasu przyjazdu służb dochodzeniowych. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych wydobyto zwłoki z rzeki. Na miejscu zdarzenia w celu zabezpieczenia  prowadzonych czynnościach pozostał zastęp z OSP Żegiestów. Działania strażaków trwały prawie trzy i pół godziny” – relacjonują strażacy z PSP Nowy Sącz na swojej stronie internetowej.
Opracowanie Komendant Miejski PSP, Zdjęcia JRG Krynica Zdrój

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.