Previous
Next
Previous
Next

Świetny występ dębickich zapaśników. Z Krakowa wrócili z dziesięcioma medalami!

W minioną sobotę 16 września dębiccy zapaśnicy brali udział w III rzucie Małopolskiej Ligii Zapaśniczej w Krakowie. Nasi reprezentanci wywalczyli łącznie 10 medali. W klasyfikacji łącznej drużyna z Dębicy zajęła trzecie miejsce.

Złote medale wywalczyli: Aleksander Lis, Aleksander Lenart, Igor Dęborowski oraz Kacper Hamala. Warto podkreślić, że Kacper Hamala wygrał złoto drugi raz z rzędu.

Medale srebrne zdobyli Julian Boratyn oraz Janusz Włodek a brązowe Witold Zajączkowski, Krzysztof Franc, Karol Drożdż i Karol Boratyn.

Reprezentatom Dębicy składamy serdeczne gratulacje. A wszystkim którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z zapasami że trwają obecnie zapisy do sekcji dzieci z rocznika 2016 i starszych. Zajęcia są bezpłatne i odywaja się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 16.30.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.