Previous
Next
Previous
Next

Pustynia. 38-latek jechał lamborghini 120/h w terenie zabudowanym

Utrata prawa jazdy na 3 miesiące, wysoki mandat i punkty karne – to konsekwencje zbyt szybkiej jazdy kierowcy, zatrzymanego przez policjantów ruchu drogowego. Kierowca lamborghini, w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 120 km/h.

Na terenie powiatu dębickiego wciąż nie brakuje amatorów zbyt szybkiej jazdy, którzy zapominają, że nadmierna prędkość jest przyczyną wielu tragicznych zdarzeń drogowych. Przykładem jest kierowca, który rażąco przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym.

Wczoraj w Pustyni przed godz. 18, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę lamorghini. Powodem zatrzymania była zbyt szybka jazda 38-latka. Mężczyzna jechał 120 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 70 km/h. Kierowca pojazdu stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał mandat w wysokości 2000 zł, a na jego konto trafiło 14 punktów karnych.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.