Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nietrzeźwy 56- letni mieszkaniec Parkosza najechał na seata

Policjanci z ruchu drogowego dębickiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w Podgrodziu. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów, do szpitala trafiła jedna osoba. Sprawca wypadku był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20, na drodze krajowej  nr 94 w Podgrodziu. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący dostawczym renault, 56-letni mieszkaniec Parkosza, nie zachował ostrożności i najechał na tył osobowego seata, gdy ten zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.  

W wyniku zdarzenia kierujący seatem, 39-letni mieszkaniec Jaworza Górnego, został przetransportowany do dębickiego szpitala. Podczas sprawdzenia stanu trzeźwości okazało się, że kierujący renault miał w organizmie blisko promil alkoholu. 

Policjanci na miejscu wypadku wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze podczas kontroli drogowej ustalili, że sprawca wypadku posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów oraz ma  cofnięte uprawnienia do kierowania z powodów zdrowotnych. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. 

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.