Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

10 tysięcy złotych dla stowarzyszeń na realizację zadań ekologicznych

Komisja konkursowa rozdysponowała pieniądze dla stowarzyszeń na zadania publiczne z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. Pieniądze popłyną do dwóch dębickich organizacji na realizacje trzech przedsięwzięć.

W ramach zadania „Organizowanie konkursów, szkoleń, wystaw, festiwali popularyzujących wiedzę i postawy ekologiczne w okresie od dnia 25 kwietnia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r.” dotację w kocie 3800 zł otrzymało Stowarzyszenie Partnerstwo dla Zrównoważonego Rozwoju ZIELONE MIASTO Dębica. Dzięki tym pieniądzom już 11 maja odbędzie się w mieście II Festiwal Kwiatów.

Z kolei do budżetu Stowarzyszenia „DZIESIĄTKA” popłynie 3700 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na organizację ekologicznych konkursów międzyszkolnych, spotkań z dietetykiem oraz szkoleń.

Komisja konkursowa zdecydowała również, że w ramach zadania „Działania antysmogowe oraz dbanie o estetykę miasta zgodnie z zasadami ekorozwoju w okresie od dnia 25 kwietnia 2024 r. do dnia 31 grudnia 2024 r.” dofinansowanie w wysokości 2500 zł otrzyma Stowarzyszenie Partnerstwo dla Zrównoważonego Rozwoju ZIELONE MIASTO Dębica. Dzięki tej dotacji powstanie w Parku Jordanowskim stołówka dla skrzydlatych przyjaciół oraz nowe nasadzenia.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.