Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Żywcem ugotowali złapanego w sieć ptaka! Film zamieścili w sieci!

Grupa młodzieży z powiatu włodawskiego złapała ptaka znajdującego się pod ochroną i ugotowała go żywcem. Swoje poczynania zarejestrowali telefonem komórkowym. Wczoraj nagranie wideo trafiło do internetu. Policjanci operacyjni z włodawskiej komendy natychmiast zajęli się sprawą. Ustalili 9 osób nieletnich z powiatu włodawskiego, którzy mieli barć udział w tym procederze. Trwają czynności z udziałem nieletnich. Z uwagi na wiek sprawców sprawa trafi do Sądu Rejonowego we Włodawie III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich.

Wczoraj rano, policjanci operacyjni włodawskiej komendy monitorując sieć natrafili na filmik umieszczony na jednym z portali społecznościowych. Jego treść była zatrważająca. Grupa młodych osób złapała w sieć ptaka znajdującego się pod ścisłą ochroną, a następnie postanowiła go ugotować żywcem. Niezwłocznie policjanci przystąpili do ustalenia i zabezpiecenia wszystkich dowodów w sprawie. W chwili obecnej ustalamy czasookres zdarzenia i wykonujemy czynności związane z przesłuchaniem świadków. W sprawę zamieszanych jest 9 osób nieletnich z powiatu włodawskiego. Nastolatkowie są w wieku od 14 do 16 lat.

Sprawa trafi do Sądu Rejonowego we Włodawie III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich. Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Taki sam wymiar kary grozi za zniszczenia w świecie zwierzęcym w znacznych rozmiarach.
aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.