Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Uwaga ! Utrudnienia w związku z protestem rolników

Komenda Powiatowa Policji w Dębicy informuje, że w środę 10 kwietnia w godzinach 11.00 – 19.00, odbędzie się protest rolników, który może powodować utrudnienia w ruchu. Protest odbywał się będzie w miejscowościach – Machowa, Pilzno, Parkosz.

Deklarowana przez protestujących trasa przejazdu będzie obejmować odcinek drogi krajowej nr 94, od Machowej przez Pilzno do Parkosza.

Kierowcą jadącym od Dębicy w kierunku Tanowa zaleca się podróżowanie przez miejscowości: Gumniska, Braciejowa, Głobikowa, Siedliska Bogusz, Kamienica Dolna, przez Jodłową lub Lubcze. Drugi zalecany objazd to trasa przez Straszęcin, Czarną, Żdżary, Pogórską Wolę w kierunku Tarnowa.

W związku z tym, apelujemy do wszystkich kierowców o wyrozumiałość oraz cierpliwość. Prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.