Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Projekt „Page by Page – angielski od najmłodszych lat” na finiszu

Grupa uczennic z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy w dobiegającym powoli do końca roku szkolnym realizowała projekt „Page by Page – angielski od najmłodszych lat”, który właśnie dobiega końca. Projekt realizowany był w ramach ogólnopolskiej olimpiady ”Zwolnieni z teorii”.

Chcieliśmy podziękować za wsparcie, wszystkim osobom śledzącym na bieżąco naszą akcję oraz przedstawić statystyki i podsumować nasz projekt.

W ramach projektu prowadziliśmy zajęcia w przedszkolach i szkołach, podczas których stosowaliśmy metodę Total Physical Responce, która polega na nauce przez zabawę, a dzięki niej dzieci nie zniechęcają się do nauki angielskiego już na starcie. W sumie udało nam się przeprowadzić zajęcia dla ponad 500 przedszkolaków i najmłodszych uczniów klas szkół podstawowych.
Dziękujemy dyrekcji za pomoc w zorganizowaniu zajęć.

Oprócz zajęć w przedszkolach czy szkołach nasz projekt rozpowszechniał język angielski tam gdzie jego nauka nie jest obowiązkiem. W tym celu do naszego projektu włączyliśmy świetlice środowiskowe Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, gdzie spotkaliśmy się z ponad 50 podopiecznymi tej placówki. Dziękujemy dyrekcji „Zgranej Paki” i MOPSu za współpracę.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że książki do nauki języków obcych mogą być naprawdę drogie i nie każdego jest na nie stać. Z myślą o rodzinach w potrzebie założyłyśmy zbiórkę z której środki przekazaliśmy bibliotece miejskiej w Dębicy na zakup potrzebnych dla uczniów szkół podstawowych i średnich materiałów dydaktycznych w języku angielskim. To działanie jest dla nas naprawdę istotne gdyż każda złotówka wpłacona na naszą zbiórkę, znacząco przybliża nas do zostania laureatem olimpiady Zwolnieni z Teorii. Dziękujemy wszystkim wspierającym. Dzięki waszej pomocy na ten cel udało nam się zebrać ponad 3000zł.

Zapraszamy na naszego instagrama, gdzie znajduje się post podsumowujący nasz projekt oraz zdjęcia ze szkół w których prowadziliśmy zajęcia.
Link do profilu: https://www.instagram.com/page_by_page.zwzt?igsh=ZTVkN3c4aWx6MTZ5&utm_source=qr

Szczególne podziękowania kierujemy do partnerów rzeczowych i merytorycznych naszego projektu.
– Szkoły językowej „Brytania – języki świata”
– Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy
– Firmy szkoleniowej „Jaźwińska szkolenia”
– Miejskiego ośrodka pomocy społecznej w Dębicy
– Paniom: Paulinie Leszczyńskiej oraz Joannie Gil naszym partnerkom merytorycznym
– Dyrekcji szkół i przedszkoli, w których prowadziliśmy zajęcia
– Dyrekcji MKSu, która zezwoliła nam bezpłatnie umieścić plakaty w swoich autobusach

źródło: projekt „Page by Page

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.