Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Stanisław Rokosz dziękuje swoim wyborcom

„Serdecznie dziękuję wyborcom naszego komitetu. W sposób szczególny dziękuję moim najbliższym, córkom, na które zawsze mogę liczyć, wnukom za dodawanie radości życia. Dziękuję wszystkim, którzy współpracowali ze mną przy kampanii. Nasza Gmina zawsze będzie Nasza.” – pisze na swoim profilu FB Stanisław Rokosz.
W minioną niedzielę przegrał on wybory na wójta gminy Dębica. Otrzymał 4905 głosów (49,01 %) a jego konkurent Adam Pieniążek 5103 głosy (50,99%).

„Panie Wójcie Stanisławie Rokosz,to co Ty wykonałeś dla Gminy i Społeczeństwa Gminy pokazuje tylko Twoją wielkość, dalekowzroczność,pomysłowość i wielką siłę w działaniu. Miałeś oponentów a nawet przeciwników z którymi toczyłeś boje na argumenty. Byli też z Tobą ludzie mocno wspierający Cię,którzy pomagali osiągać wyznaczone cele i zadania. Twoja ciężka praca,stawia Naszą Gminę w czołówce Podkarpacie i wysoko w kraju. Życzę Ci zdrowia i dalszego szacunku u ludzi na który w pełni zasługujesz. Twoje „trzecie”dziecko-Latoszyn Zdrój, już jest perełką Powiatu a będzie i Podkarpacia i niech to trwa i trwa” – pisze Piotr Żybura, wieloletni radny gminy Dębica, który również nie zdobył mandatu radnego w minionych wyborach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.