Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Żyraków. Tak wygląda skład nowej Rady Gminy

W wyborach samorządowych 7 kwietnia 2024 wyborcy z terenu Gminy Żyraków wybrali radnych Rady Gminy, radnych Rady Powiatu Dębickiego i radnych Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Do Rady Gminy Żyraków zostali wybrani:

Marzena Marzec- 201
Halina Głowacka – 193
Wojciech Kozioł – 266
Lucjan Lipa – 209
Maria Bodzioch – 195

Piotr Stachowicz – 214
Stefania Grzyb – 134
Mateusz Marć – 240
Elżbieta Drąg – 275
Tadeusz Kulas – 284

Zbigniew Grdeń – 216
Małgorzata Wójcik – 191
Zbigniew Waśko – 228
Magdalena Żmuda – 134
Tomasz Duma – 175

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.