Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzień Dawcy Szpiku dla Beaty

Mieszkanka Dębicy o tym, że choruje na ostrą białaczkę szpikową dowiedziała się w lutym. Teraz trwają poszukiwania „genetycznego bliźniaka” i walka o zdrowie kobiety. Do akcji dołączyć może każdy.

Bliscy i przyjaciele Beaty zachęcają dębiczan do rejestracji w bazie Dawców Szpiku. Można także zorganizować punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku w szkołach lub instytucjach. Informacji w tym temacie udziela Fundacja DKMS (natalia.banasik@dkms.pl lub 606724219).

Beata Ślusarka pracowała od 20 lat w handlu. Uwielbia naturę i spędzanie czasu na świeżym powietrzu: jazdę na rowerze, spacery, wyjścia w góry. Jak zapewnia dębiczanka jest bardzo zdeterminowana, żeby pokonać chorobę i wygrać walkę o życie.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.