Previous
Next
Previous
Next

Niewielkie zainteresowanie wyborami do Parlamentu Europejskiego

flagaueW sumie to było do przewidzenia i nie  ma się czemu dziwić – wybory do Parlamentu Europejskiego cieszą się niewielkim zainteresowaniem mieszkańców powiatu dębickiego. W gminie Jodłowa frekwencja oscyluje w granicach 10 %, podobnie jest w Pilźnie, Czarnej i Żyrakowie. Nieco więcej  głosujących jest w Dębicy.
W Jodłowej w zależności od komisji frekwencja na godzinę 17.00 zbliżona była od 7-10 %. W gminie Pilzno też wyniki są podobne. W Czarnej w zależności do komisji wyniki są od 3 do 10 %. Nieco lepiej jest w Dębicy, ale tam też nie ma spektakularnych wyników. Generalnie wybory do Europarlamentu nie cieszą się zainteresowaniem i niewiele osób korzysta ze swojego prawa wyborczego.

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.