Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Stefan Bieszczad. Depczemy pamięć tych, którzy zginęli w służbie Narodu

IMG_8800Depczemy pamięć tych, którzy zginęli w służbie Narodu. Jestem porażony tym bezmiarem nienawiści jaki dokonuje się w naszym mieście i społeczeństwie – mówi Stefan Bieszczad, jeden z fundatorów Memoriału Smoleńskiego w Dębicy i radny Sejmiku Wojewódzkiego z ramienia PiS. Są dwie Polski. Jedna odwołuje się do etosu patriotycznego, buduje podstawy swego istnienia na pamięci przekazywanej w pokoleniach, wie dokąd zmierza bo chce pamiętać skąd przychodzi. Druga Polska wrzeszczy w amoku o „zimnym lechu”, niszczy pomniki, wyśmiewa symbole, gardzi wszystkim co przez wieki nas kształtowało. W naszym kraju zawsze szanowano zmarłych, tym większy szacunek należy się tym którzy życie stracili w tak tragicznych okolicznościach podążając na groby bestialsko zamordowanych naszych rodaków w Katyniu. Nie mogę zrozumieć tej Dębicy, tej zionącej nienawiścią do Tych co sami już nie potrafią się bronić i są już tylko w naszej pamięci. Winni im jesteśmy szacunek, tak jak zawsze poległym w służbie Ojczyzny okazywali nasi Ojcowie.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.