Previous
Next

Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu włączony do programu MULTISport

W związku z zainteresowaniem klientów dotyczącym respektowania kart Multi Sport, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje, że z dniem 1 kwietnia br. na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu honorowane będą karty MultiSport: MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive oraz MultiSport Kids. Użytkownicy w/w kart będą upoważnieni do korzystania z Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu ( basen kryty ) jednorazowo przez 60 minut.
Bardzo serdeczne zapraszamy posiadaczy kart MULTISPORT na Kompleks Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.