Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

7 nietrzeźwych „Andrzejkowych” kierowców zatrzymali dębiccy policjanci

303-147084W sobotę od wczesnych godzin porannych dębiccy funkcjonariusze prowadzili działania „Andrzejki”. Przeprowadzono liczne kontrole drogowe, podczas których sprawdzano trzeźwość kierujących. W efekcie działań ujawniono siedem osób, które prowadząc pojazd znajdowały się pod wpływem alkoholu.

Działania rozpoczęły się w sobotę rano. Podczas policyjnych działań skontrolowano kierujących pojazdami. W tej grupie znalazło się siedem osób, które pomimo tego, że były pod wpływem alkoholu, wsiadły za kierownicę.

Pięciu spośród nich kierowało pojazdem mechanicznym, dwóch nietrzeźwych poruszało się rowerem. Niechlubnym „rekordzistą” okazał się 60-letni mieszkaniec Słotowej który podróżował swoim motorowerem mając w swoim organizmie ponad promil alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali 4 prawa jazdy. Głównym celem tego typu akcji jest eliminowanie z ruchu kierowców, którzy mimo, że pili wcześniej alkohol, zdecydowali się wsiąść za kierownicę.

Nietrzeźwi kierujący to realne zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Każdy, kto dopuści się takiego czynu, będzie odpowiadał zgodnie z obowiązującymi przepisami.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.