Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Mateusz Kutrzeba nowym szefem PiS w powiecie

Mateusz KutrzebaMateusz Kutrzeba od 4 stycznia 2018 r. pełni funkcję pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości powiatu dębickiego. Jego kandydatura została przegłosowana na posiedzeniu zarządu PiS okręgu nr.23 w Rzeszowie. Mateusz Kutrzeba  jest zastępcą dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie oraz wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Dębicy.

Nowy szef PiS w powiecie ma 31 lat, ukończył politologię. Od ośmiu lat jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Był sekretarzem okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskiego. Od 2015 roku jest radnym Rady Miejskiej w Dębicy – w wyborach do rady uzyskał jeden z lepszych wyników na liście PiS. Wcześniej był dyrektorem biura poselskiego posłanki Józefy Hrynkiewicz oraz asystentem europosła Tomasza Poręby.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.