Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Powiatowy Turniej Rodzinny „Pantofelek Królowej Jadwigi” 2018

IMG_30172 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Dębicy już po raz jedenasty odbył się Powiatowy Turniej Rodzinny „Pantofelek Królowej Jadwigi” pod hasłem „Dębica wczoraj i dziś” . Turniej skierowany był do 6-latków z przedszkoli i klas zerowych szkół powiatu dębickiego oraz ich rodziców.

Ponieważ w tym roku przypada 660-lecie lokacji naszego miasta wszystkie zadania związane były tematycznie z Dębicą. Organizatorom turnieju zależało aby ukazać Dębice jako miejsce przyjazne dla dziecka oraz pogłębić więzi rodzinne poprzez wspólną zabawę. W tym roku w zmaganiach uczestniczyło 18 drużyn, rywalizujących w kilku konkurencjach, obejmujących sport, konkursy wiedzy ogólnej i zagadki logiczne.

Zwycięzcami turnieju zostali:

I miejsce Przedszkole Miejskie nr 10 w Dębicy – Emilia Cybula i pani Małgorzata Cybula

II miejsce Publiczne Przedszkole w Straszęcinie – Jakub Rzeszowski i pani Olga Rzeszowska

III miejsce Przedszkole Miejskie nr 4 w Dębicy – Milena Rogowska i pani Alicja Rogowska

Gośćmi tegorocznego turnieju byli Burmistrz Miasta Dębicy  Mariusz Szewczyk, Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty Ireneusz Kozak, Dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji w Starostwie Powiatowym Dębicy  Katarzyna Rokosz.  Burmistrz wraz z  Dyrektor Szkoły Dorotą Piękoś wręczyli wszystkim uczestnikom dyplomy i nagrody oraz małe pantofelki, a laureaci dodatkowo otrzymali złoty, srebrny i brązowy pantofelek królowej Jadwigi.

Sponsorami wspierającymi tegoroczną imprezę byli :

Starostwo Powiatu Dębickiego, Miejski Zarząd Oświaty w Dębicy, Urząd Miasta w Dębicy , Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, Fundacja Śnieżki „Twoja Szansa” z Brzeźnicy , Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy oraz firmy: Tikkurila Polska S.A., Darco Sp. z o.o., Trans Południe Sp. z o.o., SOHO Body Spirit, Suret Sp. z o.o., Arkus ,Romet Group Sp.zo.o., Tabor Sp.z o.o. Państwo Magdalena i Michał Bielatowiczowie ,PSS ”Społem” w Dębicy.

Organizatorem turnieju była Grażyna Witkowska- Gac wraz z paniami Justyną Wiśniewską, Małgorzatą Sikorą , Ludmiłą Szewczyk, E. Soborską i I. Sozańską- Kęsek.

źródło: SP nr 2 w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.