Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wilki w Jodłowej rozszarpały psa i sarnę?

wolves-2058902_960_720Jeden z mieszkańców gminy Jodłowa twierdzi, że to wilki rozszarpały psa i sarnę w tej okolicy. Skrwawione resztki zwierząt  znaleziono w lesie w rejonie Dzwonowej. Od kilku lat mieszkańcy okolic Brzostka, Czermnej i Jonin twierdzą, że w ich okolicy przebywają te drapieżniki – czytamy na portalu www.ryglice-okolice.pl.

Jak relacjonuje portal Piotr, młody mieszkaniec gminy Jodłowa, widział wilki około 50 metrów od swojego domu w miniony czwartek. Przestraszony uciekł do środka, żeby się przed nimi schronić. Po ich wizycie pozostały resztki sarny oraz psa. Zostały one zagryzione przez dużego drapieżnika, świadczą o tym ślady pozostawione na śniegu.

Zdjęcia oraz artykuł o tym wydarzeniu można przeczytać pod tym linkiem http://ryglice-okolice.pl/wiadomosci/item/8128-wilki-w-okolicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.