Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

40-lecie LKS Igloopol – ZDJĘCIA

Wczoraj, 30 czerwca Ludowy Klub Sportowy Igloopol obchodził jubileusz 40-lecia swojej działalności. Na jubileuszu utworzonego w 1978 roku przy Kombinacie Rolno-Przemysłowym Ludowego Klubu Sportowego „Igloopol” nie mogło zabraknąć jego twórcy Edwarda Brzostowskiego. Aby wspólnie świętować 40 lat działalności przybyło wielu gości, działaczy sportowych, przedstawicieli władz, kibiców. W tym gronie znalazł się także wychowanek LKS „Igloopol” Artur Jędrzejczyk.

Świętowanie 40 -lecia klubu piłkarze, działacze oraz kibice rozpoczęli od mszy odprawionej w Kościele Krzyża Świętego i Matki Bożej Bolesnej w Dębicy, skąd wszyscy w asyście orkiestry przemaszerowali razem ze sztandarem Igloopolu na czele pod muszlę koncertową, gdzie po godzinie 10.00 rozpoczęły się główne uroczystości. Po oficjalnych przemówieniach przyszła pora na uhonorowanie byłych i obecnych piłkarzy i działaczy klubu, otrzymali oni brązowe, srebrne i złote odznaki Podkarpackiego ZPN. W gronie wyróżnionych znalazł się inicjator powstania klubu Edward Brzostowski. Na uroczystościach odznaczeni przez UKS Morsy zostali, także wybitni bokserzy i trenerzy, którzy reprezentowali Igloopol w czasach świetności dębickiego bosku.
Po części oficjalnej, rozpoczęły się zabawy zorganizowane dla dzieci przy muszli koncertowej. O godzinie 16:00 rozegrany został mecz w którym piłkarze Igloopolu podejmowali Unię Oświęcim, wynik spotkania był rzeczą drugoplanową, bo chodziło o wspólne świętowanie. Kolejnym punktem na mapie imprezy był pokaz samochodów i motocykli zabytkowych, można je było zobaczyć na parkingu koło domu sportu. Na zakończenie imprezy odbył się koncert oraz pokaz fajerwerków.

Zdjęcia dzięki uprzejmości LKS Igloopol/portal igloopol.info

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.