Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Szachiści nie próżnują

Końcówka lipca była pracowita dla szachistów Hetmana Pilzno. Drużyna juniorów uczestniczyła w rozgrywkach II ligi w Szczyrku, osiągając 16. miejsce na 36 zespołów. Dzięki temu wynikowi, Hetman zapewnił sobie utrzymanie w lidze na trzy rundy przed końcem rozgrywek.

Reprezentanci gminy Pilzno byli najlepszą drużyną z Podkarpacia w tych zawodach. Hetman zagrał w składzie: Bartłomiej Kucharski, Kamil Wolak, Oliwia Mirowska, Krzysztof Bartuzi, Paulina Pędrak, Julia Wolak, Emilia Hals. Wyjazd został dofinansowany przez władze samorządowe gminy Pilzno. – Serdeczne dziękujemy burmistrz Ewie Gołębiowskiej oraz jej zastępcy Krzysztofowi Krawcowi za wsparcie finansowe – mówi prezes Bogumiła Mirowska.

Z kolei w Krynicy, szachiści Hetmana rywalizowali w turnieju szachowym „Hajduczek”. Rozgrywki były połączone z obozem szkoleniowym. – Kilku zawodnikom udało się osiągnąć dobry wynik, co potwierdzone zostało uzyskaniem norm na wyższe kategorie szachowe. Wojciech Kawa – 3. kategoria, Bartłomiej Kawa – 2. kategoria, Jakub Krawiec – 2. kategoria, Michał Bartuzi pierwsza norma na 1. kategorię – zdradza Bogumiła Mirowska.

Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.