Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Aleksander Sas: Jeśli Taurus wycofa się ze sponsorowania Rzemieślnika zarząd klubu złoży dymisję

Aleksander Sas, członek zarządu Rzemieślnika Taurus Pilzno i jeden z jego założycieli zapowiada, że cały zarząd klubu złoży dymisję,  jeśli Taurus wycofa się ze sponsorowania klubu. – Jeśli to nastapi nie widzę dalszej możliwości pracy w klubie – mów Aleksander Sas.

Stanisław Jarosz właściciel Taurusa i Aleksander Sas byli jednymi z założycieli klubu Rzemieślnik Pilzno. Razem go tworzyli, razem budowali obiekty znajdujące się na stadionie. Wiele lat temu głównym sponsorem klubu została firma Stanisława Jarosza i od tej pory klub przyjął oficjalną nazwę Rzemieślnik Taurus Pilzno. -Nie wyobrażam sobie funkcjonowania klubu bez pomocy ze strony pana Jarosza – mówi Aleksander Sas. Jeśli sprawdzą się te zapowiedzi i Taurus wstrzyma finansowanie klubu cały zarząd poda się do dymisji.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że wrześniowa transza pomocy dla klubu została zablokowana. Pieniądze trafiły na specjalne konto i czekają na decyzję prezesa Taurusa.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.