Previous
Next
Previous
Next

Stanisław Jarosz: Kilka klubów z Polski południowej złożyło mi ofertę sponsorowania ich drużyn

Sercem zawsze będę z Rzemieślnikiem, ale o moje wsparcie zabiegają inne kluby – przyznaje Stanisław Jarosz.

Po tym jak Taurus wycofał się ze sponsorowania Rzemieślnika Taurus Pilzno do Stanisława Jarosza wpłynęło kilka ofert na sponsorowanie klubów piłkarskich w innych miastach. – Rozpatruje te oferty, ale serce mnie boli. Zawsze będę kibicem Rzemieślnika, nawet gdy nie będę mu pomagał – mówi z żalem prezes firm Taurus. Ale nie mogę pozwolić sobie na traktowanie przez Urząd Miejski w Pilźnie.

Wrześniowa transza nie wpłynęła na konto klubu i na razie nic nie wskazuje, że będzie inaczej. Jeśli miasto, które jest właścicielem klubu nie znajdzie dodatkowych funduszy, aby wesprzeć klub to w październiku może zabraknąć środków na działalność klubu.

Józef Nowak, jeden z kibiców klubu otwarcie mówi, że kibice pokażą czerwoną kartkę obecnym władzom, jeśli nie zrobią czegoś aby zażegnać konflikt jaki powstał wokół klubu. – Rozumiemy rozgoryczenie pana Stanisława Jarosza. To jakby policzek w twarz dostać. Nie rozumiemy natomiast działań władz miasta. Przemalowanie jednego głupiego malunku i słowo przepraszamy, popełniliśmy błąd wystarczyłoby, żeby zamknąć konflikt – uważa Józef Nowak.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.