Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Marsz i bieg niepodległości w Jaźwinach

W związku z obchodami 100-lecia Niepodległości uczniowie wzięli udział w „Marszu Niepodległości” oraz „Biegu Niepodległości” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Jaźwinach.

Uczniowie ubrani w biało-czerwone stroje z flagami w ręku wyruszyli ze szkoły na stadion sportowy. Tam przed zawodami został odśpiewany hymn narodowy. Następnie odbyły się rozgrywki w dwóch kategoriach wiekowych, również z podziałem na płeć. Uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej biegali na 100 metrów (100-lecie), a starsi na 123 metry (lata niewoli) z przeszkodami (oj,łatwo wtedy nie było). Najlepsi otrzymali medale, a wszyscy uczestnicy okolicznościowe dyplomy.
W kategorii dziewcząt młodszych złoty medal zdobyła Justyna Barnaś, srebrny medal Beata Kutrzuba, a brązowy Kamila Kusek.
W kategorii chłopców młodszych zwycięzcą został Michał Barnaś, srebro przypadło Wiktorowi Grzybowskiemu, a brąz  zdobył Dawid Kusek.
W kategorii dziewcząt starszych złoto przypadło Karolinie Trzaskuś, srebrny medal zdobyła Julia Suchoń, a brązowy Sandra Kusek.
W kategorii chłopców starszych złoty medal otrzymał Józef Janus, srebrny – Jakub Kolak, a brązowy – Karol Kusek.

(as)

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.