Previous
Next
Previous
Next

Medal dla kpt. Izabeli Podhalańskiej oraz Marii i Józefa Maziarków Jaworza Górnego

108 mieszkańców woj. podkarpackiego otrzymało z rąk wojewody podkarpackiej Ewy Leniart, „Medale 100-lecia Odzyskania Niepodległości”. Wyróżnienie zostało ustanowione przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego z okazji obchodzonego w tym roku jubileuszu odzyskania niepodległości Polski.

W gronie odznaczonych znaleźli się  kpt. Izabela Podhalańska oraz pochodzący z powiatu dębickiego państwo Maria i Józef Maziarkowie z Jaworza Górnego.

źródło: Armia Krajowa Dębica

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.