Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Koncert Noworoczny w Brzeźnicy

W niedzielę 20 stycznia 2019 r. Kościół Parafialny p.w. Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela w Brzeźnicy rozbrzmiewał niezwykłymi dźwiękami. To niecodzienne muzyczne widowisko zostało przygotowane przez Orkiestrę Dętą – Gmina Dębica pod dyrekcją Erwina Żebro.

Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała kolęd i pastorałek oraz utworów muzyki klasycznej i współczesnej w nowych, specjalnie na tą okazję przygotowanych aranżacjach.

Koncert rozpoczął się „Marszem Kozietulskiego” w wykonaniu Orkiestry, następnie wystąpiła Kinga Kutrzuba, która przy akompaniamencie Orkiestry zaśpiewała „Kolędę dla nieobecnych”.

Orkiestra zagrała również liryczną opowieść muzyczną o miłości „CONCERTO D A’MORE”, motyw muzyczny z filmu INDIANA JONES, marsz z filmu AKADEMIA POLICYJNA oraz utwór Glenna Millera IN THE MOOD.

Przy akompaniamencie Erwina Żebro, Ryszarda Mirowskiego, Romana Różaka, Waldemara Rudy oraz Pawła Raka solistka Maria Barnaś zaśpiewała utwory: KOLĘDA MARYI oraz MARIO CZY JUŻ WIESZ.

Wokalistka Kinga Kutrzuba wraz z Orkiestrą zaprezentowała utwory POVER OF LOWE oraz BIAŁY ŚNIEG z repertuaru Piotra Rubika.

Na zakończenie koncertowego repertuaru zebrani usłyszeli SERENADĘ MARYNARSKĄ w wykonaniu orkiestry oraz brawurową solówkę koncertmistrza Erwina Żebro.

Po występach głos zabrał proboszcz parafii w Brzeźnicy ks. Mariusz Maziarka, który podziękował wykonawcom za wspaniałe występy. Koncert zakończył się wspólnym finałem słuchaczy i wykonawców – czyli tradycyjnym PODNIEŚ RĘKĘ BOŻE DZIECIĘ.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.