Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Koncert Karnawałowy – uczta muzyczna nie tylko dla koneserów

Stowarzyszenie „Orkiestra Dęta – Gmina Dębica” oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica zapraszają na VIII Koncert Karnawałowy, który odbędzie się w dniu 23 lutego 2019 r. o godz. 17.30 na hali sportowej przy Zespole Szkół w Pustkowie-Osiedlu.

Wystąpi Orkiestra Dęta – Gmina Dębica pod dyrekcją Erwina Żebro, soliści: Kinga Kutrzuba, Maria Barnaś, Marcin Kisiel oraz zespoły taneczne – Zespół Image Dance, formacje mażoretek Inspirado, Zespół Pasja, a także reprezentacyjna grupa akrobatyczna z Pustkowa-Osiedla.
W repertuarze utwory muzyki klasycznej, operowej i operetkowej, filmowej oraz rozrywkowej, a także marsze, pokazy tańca mażoretkowo-estradowego, towarzyskiego i nowoczesnego.
Gościem specjalnym będzie Adam „Asan” Asanov wokalista Zespołu PIERSI.
Podczas wydarzenia Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nowe Możliwości” przeprowadzą akcję charytatywną na rzecz Patrycji Stręk z Paszczyny. Patrycja ma 12 lat i boryka się z wieloma chorobami min. dysplazją i obustronnym zwichnięciem bioder. Aby dziewczynka mogła poruszać się bez bólu konieczna jest kosztowna operacja. Pomóżmy Patrycji „stanąć na nogi”. Organizatorzy akcji zapraszają w dniu imprezy na swoje stoisko gdzie będzie można przekazać datek na rzecz Patrycji.
Serdecznie zapraszamy !

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.