Previous
Next
Previous
Next

XI Halowy Turniej Piłki Nożnej SSołectwa Stasiówka o puchar Wójta Gminy Dębica oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica .

23 lutego br. na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Stasiówce odbył się XI Halowy Turniej Piłki Nożnej Sołectwa Stasiówka o puchar Wójta Gminy Dębica oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Oficjalnego rozpoczęcia turnieju dokonali Władysław Ciebień – Sołtys Sołectwa Stasiówka, Andrzej Dziadosz – Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Stasiówce oraz Prezes Ludowego Klubu Sportowego Stasiówka a zarazem Radny Gminy Dębica – Dariusz Dobrowolski. Wszyscy zgodnie życzyli zawodnikom samych sukcesów, wyrażając słowa uznania dla podjętej inicjatywy sportowej, która z roku na rok przyciąga sporą grupę uczestników, propagując sport oraz zachęcając młodzież do aktywnego i zdrowego trybu życia.
W turnieju wzięło udział blisko 40 zawodników podzielonych na 7 drużyn : Łupiny (zeszłoroczni zwycięscy), Team Shadow, FC Predators, Drużyna A, Rottweilery, Stasiówka Hooligans, Wolne Strzelcy. Wszystkie drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których gra toczyła się w systemie każdy z każdym. Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, w których mierzyły się drużyny Łupiny – Stasiówka Hooligans oraz FC Predators – Team Shadow. Do finału turnieju awansowały drużyny Łupiny, które w pełni zdominowały zespół Stasiówka Hooligans wygrywając 11:1, zaś w drugim półfinale po bardzo wyrównanym meczu lepi okazali się zawodnicy FC Predators zwyciężając 5:4. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się zawodnicy Team Shadow, którzy wykazali się lepszą skutecznością, pokonując Stasiówka Hooligans 12:9 i tym samym zajęli 3 miejsce w turnieju . Finał zapowiadał się bardzo emocjonująco. Zeszłoroczni triumfatorzy dokładali wszelkich sił by obronić tytuł, jednak z drugiej zawodnicy FC Predators nie zamierzali łatwo się poddawać. Bardzo wyrównany mecz przyniósł sporo emocji i wiele ciekawych akcji, w których więcej skuteczności wykazali obrońcy tytułu wygrywając całe spotkanie 3:2 i po końcowym gwizdku to oni mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Sportowe emocje przyciągnęły również ok. 100 kibiców, którzy dopingowali swoich kolegów, a najmłodsi entuzjaści piłki nożnej mieli doskonałą okazję do oglądania sportowych zmagań i zaszczepienia w sobie jeszcze większej pasji do uprawiania sportu i trenowania piłki nożnej.

Po zakończeniu sportowych zmagań, nadszedł czas na uroczyste podsumowanie turnieju oraz rozdanie nagród. Drużyny z miejsc I-III otrzymały cenne puchary oraz piłki dodatkowo każda z drużyn otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w turnieju. Nie zabrakło również nagród indywidualnych dla najlepszego zawodnika turnieju, króla strzelców oraz najlepszego bramkarza, dla których przygotowano statuetki piłki oraz rękawice bramkarskie.
Serdeczne podziękowania kierujemy dla Andrzeja Trzeciaka – Radnego Powiatu Dębickiego, który ufundował puchar za III miejsce, statuetkę dla najlepszego zawodnika oraz nagrodę finansową dla zwycięzców turnieju.
Wyniki Turnieju :
I miejsce – Łupiny (w składzie: Dominik Strzałka, Kamil Śliwa, Marcin Ciebień, Arkadiusz Strzałka),
II miejsce – FC Predators,
III miejsce – Team Shadow
IV miejsce – Stasiówka Hooligans,

Najlepszy zawodnik – Arkadiusz Strzałka ( Łupiny )
Król strzelców – Michał Łukaszewski ( Team Shadow )
Najlepszy bramkarz – Karol Kipa ( FC Predators )

Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.