Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

W szkole, przedszkolu i żłobku można już płacić kartą lub przelewem

Od 1 kwietnia 2019 r. rodzice dzieci uczęszczających do żłobka, przedszkoli i szkół na terenie Dębicy mogą korzystać również z innych niż gotówkowa forma płatności.

W żłobku miejskim, przedszkolach oraz szkołach, w których funkcjonują stołówki zostały zainstalowane terminale płatnicze umożliwiające wnoszenie opłat za pobyt oraz żywienie za pomocą kart płatniczych. Miasto Dębica zawarło w tym celu umowę z First Data Polska SA, która z upoważnienia odpowiednich banków zapewnia obsługę i rozliczenia transakcji opłacanych kartami płatniczymi. Rodzice dzieci mają również możliwość dokonywania opłat za pomocą przelewów bankowych na rachunek odpowiedniej placówki oświatowej. Informacji w sprawie płatności oraz kwot za świadczone usługi udzielają intendentki w szkołach, przedszkolach i żłobku.

źródło: Miejski Zarząd Oświaty w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.