Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wydawnictwo RM poleca: KOLOROWA EDUKACJA. PTAKI POLSKI

KOLOROWA EDUKACJA. PTAKI POLSKI – koloruję, poznaję, naklejam
Jednym z głównych celów Wydawnictwa RM jest edukacja najmłodszych. W pierwszej połowie 2016 roku ukazały się trzy książki z serii ,,KOLOROWA EDUKACJA”, która uczy jak za pomocą koła, kwadratu oraz trójkąta można narysować dosłownie wszystko. Koniec lata to czas kolejnej premiery z tej serii. Tym razem zabierzemy dzieci w podróż ornitologiczną. Za pośrednictwem książeczki-kolorowanki zaprezentujemy najmłodszym najważniejsze ptaki Polski. Zdradzimy ich sekrety i podpowiemy, gdzie można je spotkać. A to wszystko w trakcie świetnej zabawy: kolorowania i naklejania! Dzięki nowej pozycji Wydawnictwa RM dzieci bez trudu nauczą się rozpoznawać ptaki i zaskoczą swoją wiedzą niejednego dorosłego.

,,KOLOROWA EDUKACJA. PTAKI POLSKI” to książeczka napisana przez przyrodników z Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Książeczka złożona jest przejrzyście i czytelnie dla każdego malucha. Każda ze stron poświęcona jest innemu gatunkowi ptaków, a zawarte o nich informacje przedstawione są w formie ciekawych opowiastek. Do publikacji dołączone są również naklejki, które podpowiadają dziecku jakie kredki przygotować, by pokolorować danego ptaszka w barwach natury. Możliwość samodzielnego ubarwienia przedstawionych zwierząt stworzona przez autorów książeczki ma na celu rozbudzenie wrażliwości artystycznej dzieci.

Wydawnictwo RM planuje rozwijanie serii ,,KOLOROWA EDUKACJA” Na jesieni ukażą się kolejne książeczki-kolorowanki poświęcone: roślinom Polski, zwierzętom Polski oraz krajom świata. Dzięki nowej serii Wydawnictwa RM dzieci dowiedzą się wiele o Polsce i o świecie, rozwiną spostrzegawczość oraz koncentrację, a ponadto zdobędą umiejętność samodzielnej pracy. Cena jednego egzemplarza wynosi 14,90 zł.

Patronat medialny nad publikacją sprawuje TVP ABC, miesięcznik ekspercki M jak Mama oraz portale internetowe, Miasto Dzieci (http://miastodzieci.pl/) oraz Dziecko w Warszawie (http://dzieckowwarszawie.pl/)

Kot w domu. Instrukcja obsługi

To nie jest poradnik o wychowywaniu kota. To jest książka o tym, jak go nie wychowywać, ponieważ wychowywanie tego czworonoga nie ma żadnego sensu. To poradnik o tym, jak zrozumieć kota i umieć się z nim dogadać ku obopólnej korzyści.

Zastanawiasz się nad adopcją kota, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Albo może masz już jednego, dwa… lub małe stado w domu, ale nadal nie umiesz poradzić sobie z podawaniem leków, wyjściami do weterynarza czy drapaniem tapicerki? A może po prostu chcesz lepiej zrozumieć swojego kota i być dla niego lepszym opiekunem?

W tej książce znajdziesz propozycję rozwiązań problemów, z którymi spotyka się większość kocich opiekunów. Barbara Sieradzan, związana z miesięcznikiem „Kocie Sprawy”, która dzieliła życie z niejednym kotem, w swojej niezwykle osobistej i ciepłej, a zarazem uniwersalnej pod względem problematyki książce przekazuje wiedzę i doświadczenie na temat kocich charakterów i spraw.

Kot w domu to nie jest zwykły poradnik, to niesamowicie pouczająca opowieść o życiu z kotami, przy której będziecie się śmiać i płakać, i z całą pewnością wyciągniecie z niej dużo kociej mądrości.

Barbara Sieradzan od ponad 20 lat wiąże pracę zawodową, zainteresowania, a nawet sprawy prywatne ze zwierzętami. Od 2002 roku związana stałą współpracą dziennikarską z miesięcznikiem „Mój Pies”, potem „Przyjaciel Pies”. W miesięczniku „Kocie Sprawy” obecna od początku, autorka cyklu opowiadań satyrycznych „Między nami kocurami”, potem stałej rubryki „Lekarz weterynarii” (poradnictwo). Pisała także cykle „Koty warszawskiego ZOO” i „Koty krakowskiego ZOO”. Gościła okazjonalnie w innych pismach o tematyce zoologicznej, jak „Kot” czy „Konie i rumaki”.

Twierdzi, że nie jest uzależniona od kotów. Nikt w to nie wierzy.

Patronat medialny nad poradnikiem sprawuje miesięcznik KOCIE SPRAWY

Więcej informacji na : https://www.rm.com.pl/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.