Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Rodzinny Piknik „Potęga umysłu – radość i zabawa” dobiega końca – ZDJĘCIA

Pod okiem animatorów warszawskiego Centrum Nauki Kopernik w II Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy odbył się dzisiaj (23 listopada br.) Rodzinny Piknik „Potęga umysłu – radość i zabawa”. Uczestnicy wydarzenia mogli dowiedzieć się m.in.: Ile waży powietrze, dlaczego alpiniści nie mogą odpocząć przy szklance mocnej herbaty oraz czy wszystko może być instrumentem?

Fot. SP w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.