Previous
Next

Dwa budynki uszkodzone po zdarzeniu w Brzostku. BMW wjechało w domy

Dzisiaj w godzinach nocnych doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Brzostek. Kierujący samochodem osobowym BMW najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem uderzył w bariery dźwiękochłonne oraz uszkodził dwa budynki. W zdarzeniu osoby mieszkające w budynku mieszkalnym oraz kierujący samochodem osobowym nie odnieśli obrażeń. Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z OSP Brzostek, PSP Dębica, policja i pomoc drogowa. 

Fot. OSP Brzostek

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.