Previous
Next
Previous
Next

Region. Kierowca BMW miał 3,5 promila alkoholu. Ujęli go świadkowie gdy uszkodził inny samochód na posesji

42-letni kierujący bmw został ujęty przez świadków po tym, jak uszkodził opla zaparkowanego na posesji w Ryszkowej Woli. Badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny 3,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

Kilka dni temu dyżurny jarosławskiej komendy, został powiadomiony o ujęciu przez świadków nietrzeźwego kierującego bmw, który uszkodził opla zaparkowanego na posesji w Ryszkowej Woli. Na miejsce zostali skierowani policjanci z posterunku w Wiązownicy.

Funkcjonariusze na wskazanej posesji zastali dwa uszkodzone pojazdy. Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że kierujący bmw, zjechał z drogi na prywatną posesję i uderzył w zaparkowanego tam opla, powodując uszkodzenia obu pojazdów. Następnie przejechał jeszcze kilka metrów i zatrzymał swój pojazd przed budynkiem mieszkalnym. Tam został ujęty przez świadków.

Badanie stanu trzeźwości 42-latka wykazało w jego organizmie 3,5 promila alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mieszkaniec gminy Wiązownica trafił do policyjnego aresztu.

42-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.